Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-08-11 18:15:25

David1231

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 1
Punktów :   

Dave Kurzawsky (David1231)

Imię, nazwisko, ksywka (opcjonalnie): Dave Kurzawsky
Data urodzenia: 26.06.1972
Klub do którego kandydujesz:Manchester City
Ulubiony zawodnik: Kun Aguero, Iker Casillas
Ulubiony klub: Real Madryt
Znienawidzony klub: FC Barcelona
Znienawidzony zawodnik: Sergio Busquets, Daniel Alves
Opis wewnętrzny i zewnętrzny (min.5 zdań): Wysoki blondyn, charyzmatyczny, w pewnym stopniu doświadczony trener. Pragnie sukcesów w klubie, który również chce tych sukcesów. Do tej pory odnosił sukcesy tylko w Polsce, ale również na zapleczu Bunesligi. Chce poprowadzić Angielski klub.
Historia (min.8 zdań): W wieku 16 lat zadebiutował w lidze w barwach Śląska Wrocław, po dwóch latach gry trafił do Legi Warszawa i z miejsca w wieku 18 lat został podstawowym zawodnikiem tej drużyny, w 50 spotkaniach Legi w Ekstraklasie strzelił 30 bramek. Podczas spotkania fazy grupowej z Deportivo Alaves strzelił hattricka, w Europejskich pucharach rozegrał dla Legi 12 spotkań i strzelił 10 bramek, w wieku 21 lat. Po świetnych spotkaniach w Pucharze Uefa zainteresował się mną Real Madryt, do Królewskich, których fanem byłem od urodzenia trafiłem do Realu z Legi za 7,5 miliona Euro. W Realu początkowo musiałem pogodzić się z rolą rezerwowego z powodu dużej konkurencji wśród napastników, ale jak już wchodziłem z ławki to zazwyczaj strzelał bramki, w swoim pierwszym sezonie w barwach Realu rozegrałem 20 spotkań i strzelił 16 bramek. Po 12 latach gry w Realu postanowiłem zakończyć karierę. Trenerską karierę rozpocząłem od trenowania grup młodzieżowych Realu, a pierwszym klubem, który prowadziłem jako 1 trener był Śląsk Wrocław z którym 2 krotnie zdobyłem Mistrzostwo Polski i 2 krotnie awansowałem do fazy grupowej LM.
Dlaczego to ty masz dostać tą posadę (min. 4 zdań): Ponieważ z dużym zainteresowaniem obserwuję Ligę Angielską w tym grę City. Jestem młodym trenerem, ale z sukcesami. Mam doświadczenie trenerskie z współpracy z Manuelem Pellegrinim, Berndem Schusterem. Jeśli dacie mi szanse postaram się wygrać wszystkie możliwe trofea. Pierwszym transferem, którego będę

Offline

 

#2 2012-08-11 18:44:27

Sadix

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 20
Punktów :   

Re: Dave Kurzawsky (David1231)

Akcpet

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pkair.pun.pl www.forumtibiots.pun.pl www.animili.pun.pl www.privservermetin2.pun.pl www.dziennikarze.pun.pl